כל צליל מתחיל מרסיבר טוב, שהוא הבסיס לכל מערכת שמע. בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של רסיברים במחירים שונים, אשר מתאימים לכל בית ובית – מדירות פרטיות קטנות ועד לווילות גדולות.

רסיברים ומגברים איכותיים

הרסיברים והמגברים הם הלב של מערכת הסאונד, הם מזרימים את האותות במערכת. בנוסף לזה שהרסיברים והמגברים הם הלב של המערכת, הם גם המוח – הם מעבירים מאנלוגי לדיגיטלי והפוך, מפענחים את הצלילים המותאמים ומתרגמים אותם לצלילים הנעימים והנכונים שאנחנו רוצים לשמוע, נותנים לנו ממשק משתמש נוח לכיוון של הרמקולים ואפשרויות מיתוג רבות בתחומי השמע והצפייה.

הרסיברים משמים לרוב כמעין מרכזיה למערכת האודיו והוידאו הביתית, הכל עובר דרכם במגוון רחב של תצורות: חיבורים אנלוגים, HDMI, סיבים אופטיים, COAX ועוד… ומהרסיבר הצלילים והתמונה מתועלים כל אחד לאן שהוא שייך – הצלילים לרמקולים המתאימים (הבס לסאב וופר, המיד לוופרים ולמיד ריינג’, הטרבל לטוויטרים וצלילי האפקטים לרמקולים ההיקפיים).

בתקופה האחרונה עבר שוק הרסיברים והמגברים את מהפכת הIP, כלומר לכל רסיבר או מגבר מהדגמים החדשים ניתן לחבר מגברים ורסיברים נוספים, בנוסף לרמקולים, מחשבים ועוד עשרות שירותים ואביזרים וליצור מערכת “אחת” – כלומר שליטה על כל המערכת באמצעות אפליקציה, שיתוף מקורות שמע ותמונה בין הרסיברים, וכל זאת כשהמשתמש רואה רק את האפליקציה.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*